Zelená Libuš

Aktualizováno: 30 listopadu, 2015
Zelená Libuš
Adresa V Hrobech/Zbudovská, Libuš, Praha 4
K nastěhování od 04/2020 (vyprodáno)
Počet jednotek 66
Developer JRD s.r.o.


O projektu:

Nízkoenergetické bydlení s energetickým štítkem třídy A nabízí nový developerský projekt Zelená Libuš, který vzniká v Praze 12-Libuši ve Zbudovské ulici. Developerem a prodejcem je společnost JRD Development. Předpokládané dokončení stavby je v závěru roku 2019, k nastěhování budou byty pravděpodobně v květnu 2020. Buduje se zde nový bytový dům o osmi nadzemních podlažích s celkem 66 bytovými a 6 komerčními jednotkami. Vzniknou zde nové byty plošných dispozic od 1+kk až po 5+kk a rozlohy od 44 m2 po 125 m2. Byty v 1. nadzemním podlaží mají předzahrádky, ve vyšších podlažích potom buď balkony nebo terasy. Ke všem bytovým jednotkám náleží sklepní kóje, k bytům větším než 1+kk patří i garáž. V domě nebude chybět řízené větrání s rekuperací tepla, tím pádem půjde o zdravé prostředí vhodné i pro alergiky a astmatiky.

Lokalita:

Výhody bydlení s dobrou dostupností do centra (za 25 minut jste na Václavském náměstí) a zároveň maloměstský klid a blízkost přírody nabízí nový developerský projekt Zelená Libuš, který se staví na v Libuši na Praze 12 ve Zbudovské/(V Hrobech) ulici. Jeho další předností bude celkem 600 m2 nových obchodních ploch, které budou vystavěny v přímém sousedství rezidenčního bydlení a mají respektovat každodenní potřeby obyvatel.

Sport, Relax, příroda: Pouhých 810 m je vzdálená Modřanská rokle jako stvořená k procházkám i celodenním výletům. 1,2 km od rezidence se nachází Kamýcký lesopark a 2,5 km leží údolí Kunratického potoka. Sportovce uspokojí tenisová a beachvolejbalová hala Nové dvory ve vzdálenosti 848 m v Chýnovské ulici a Sportovní areál Šeberov, který se nalézá 9,7 km od nového bytového komplexu a poskytuje zázemí na tenis, volejbal, basketbal i další sporty.

Nákupy a služby: Supermarket Albert má otevřeno na Freiwaldově ulici jenom 743 m od rezidence. Prodejna Žabka vítá své zákazníky jenom ve vzdálenosti 243 m. Vzdělávání: Ve vzdálenosti pouhých 1,1 km najdete MŠ Smolkova a jenom kousek od ní 1,8 km ve stejné ulici narazíte i na ZŠ Smolkova.

Kultura: Za různými kulturními akcemi můžete vyrazit do 3,6 km vzdáleného Kulturního centra “12”, které má pobočku v ulici Jordana Jovkova. Druhé sídlo Kulturního centra “12” - Kulturní centrum Otava najdete v Pertoldově ulici 5,2 km od obytného souboru.

Zdravotnictví: Lékařskou péči můžete hledat ve 4,1 km vzdálené Poliklinice Modřany v Soukalově ulici.

Doprava: Jenom 229 m od projektu zastavuje autobus, jedná se o zastávku Přírodní na Novodvorské ulici. Další autobusová zastávka Jalodvorská je 258 m na Libušské ulici. Dopravní situace bude ještě lepší, protože zde má být postavena stanice metra plánované linky D a také konečná tramvaje, obojí ve vzdálenosti 5 minut chůze od objektu. Výjezd autem na Novodvorskou je jenom 710 m.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (53 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky