Zelené Město 3

Aktualizováno: 1 července, 2019
Zelené Město 3
Adresa Učňovská, Hrdlořezy, Praha 9
K nastěhování od 05/2021
Počet jednotek 432 + 344 + 63
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Developer Daramis group


Zelené Město 3:

Do třetí etapy se přehoupla stavba nového developerského projektu Zelené město, který se buduje v pražských Hrdlořezích na Praze 9, respektive na rozhraní Prahy 3 a 9 poblíž křižovatky ulici Spojovací, Koněvova a Českobrodská, přesněji v ulici Učňovská. V první etapě bylo postaveno 432 bytů, ve druhé etapě 344 bytů, nyní ve třetí etapě je k dispozici 63 nových bytů. Jde o velký rezidenční komplex, který je umístěn v příjemné pražské lokalitě na, na hranici Hrdlořez a Jarova. Nechybí zde výhled z okna rovnou do zeleně. Developerem je zde společnost Daramis. Jedná se o celkem tři novostavby umístěné vedle sebe, přičemž první nový dům má 5 nadzemních podlaží, druhý a třetí dům sedm nadzemních podlaží.

V nabídce jsou byty od 75 m2 do 270 m2. Plošné dispozice nových bytů jsou od velmi oblíbených 2+kk, 3+kk, 4+kk až po největší velkoryse řešené 5+kk. Standardy bytů vyhovují i těm nenáročnějším požadavkům zákazníků, sázejí především na ty nejkvalitnější přírodní materiály, které jsou na trhu k dispozici. Zahrnují například kvalitní třívrstvé dřevěné podlahy, nebo laminátové podlahy. V koupelnách a v předsíni se pokládá kvalitní velkoformátová dlažba, v koupelně samozřejmě také obklady, vše v příjemných přírodních odstínech, je možné si vybírat hned z několika odstínů. Van a sprchových koutů, umyvadel a baterií se nabízí několik typů na výběr, sanita v koupelnách je samozřejmě vždy dodávána značková. I v případě dveří je možné vybírat z několika dekorů, a to převážně přírodního charakteru. Navíc mohou být interiérové dveře buď plné, nebo také se skleněnou výplní. Všechny byty mají buď balkón, nebo terasu, nové byty v prvním nadzemním podlaží navíc i předzahrádku, která nabízí prostor k odpočinku. Ke každému bytu je nutné zakoupit také parkovací stání a sklepní kóji. Obojí se nakupuje zvlášť, není součástí bytu.

Zelené Město 2:

Druhá a poslední etapa developerského projektu Zelené město navazuje na úspěšnou předchozí etapu. První etapa projektu vyhrála prestižní soutěž Best of Reality 2010. Novostavby obou etap se nachází v městské části Praha 9 v Hrdlořezech. Výstavbu zaštiťuje developerská společnost DARAMIS. Projekt zahrnuje výstavbu 13 bytových domů, které nabízejí nové byty s funkčním dispozičním řešením. Novostavby jsou zasazeny doprostřed zeleně. Zelené město je klidné místo obklopené nadprůměrným podílem zeleně, která představuje až polovinu plochy dotčeného území. Bytové domy zahrnují celkem 333 moderních bytů velikostních kategorií 2+kk až 4+kk. Prodej nových bytů byl zahájen 1. 11. 2012. Ke každému bytu patří terasa. Součástí novostavby je podzemní parkoviště a sklepní prostory. Parkovací místa a sklepy však nejsou zahrnuty v základní ceně bytů. Výstavba novostaveb byla zahájena v září 2013 a dokončena by měla být na jaře roku 2015.

Lokalita:

Bytový komplex navazuje na stávající bytovou výstavbu, díky tomu mohou vlastníci nových bytů využívat již existující prvky občanské vybavenosti. V okolí najdete školy, polikliniku, poštu, banku a další. Nově s realizací první etapy projektu vzniklo při vstupu do území projektu nákupní středisko Kaufland. Lokalita nových bytových domů (Praha 9) umožňuje bezproblémové spojení autem i městskou hromadnou dopravou. V oblasti Zeleného města se nachází konečná zastávka tramvajových linek. Stanice metra trasy B Palmovka je od novostaveb vzdálená 15 minut. Jak již z názvu projektu vyplývá, město se nachází uprostřed zeleně. Poskytuje tak možnost

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (74 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky