Zelené Modřany

Aktualizováno: 7 září, 2015
Zelené Modřany
Adresa Provázkova, Modřany, Praha 4
K nastěhování od 11/2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 19
Velikost jednotek 4+kk rodinný dům
Plocha (od - do) 111 - 113 m2
Developer Professionals s.r.o.


O projektu:

Na zelené louce se v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici staví nový developerský projekt nazvaný Zelené Modřany (Bydlení Na Beránku). Zahrnuje celkem devatenáct nových řadových domů s plošnými dispozicemi 4+kk a zahradou. Užitná plocha je 110,5 - 112,8. Na výběr jsou dvě různé varianty domů. Každý dům má vlastní garáž. Dokončení výstavby domů se plánuje na konec roku 2019. Pprodejcem je realitní kancelář Professionals. Všechny stavby mají energetický štítek třídy B.

Lokalita:

Název Zelené Modřany výstižně charakterizuje největší výhodu nového developerského projektu budovaného v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici. V okolí je spousta zeleně, les a Modřanská rokle.

Sport, Relax, příroda: Bydlení je vhodné zejména pro lidi, kteří hledají rodinné bydlení v zeleni, protože Modřanskou rokli máte doslova za domem, pouze 276 m od projektu. Můžete vyrazit na celodenní procházku i výlet na kole, a to i na 656 m vzdálený Cholupický vrch. 6,6 km daleko se nalézá Sportovní areál Hamr – Braník, kde je v ulici Vltavanů lanové centrum, Skate park, tenisové a badmintonové kurty, fotbalové a beachvolejbalové hřiště, o kus dál 5,7 km i golfové hřiště Golf a Country klub Hodkovičky.

Nákupy a služby: Nejbližší obchod s potravinami Potraviny CZ-POGRR se nalézá 628 m daleko v Pertoldově ulici. 2,2 km cesty se na ulici Československého exilu nalézá Obchodní centrum Modřany, ve stejném místě je také otevřena Česká pošta.

Vzdělávání: V Urbánkově ulici 1,2 km od rezidenčního komplexu je možné přihlásit děti do MŠ Urbánkova a do ZŠ Na Beránku v Pertoldově ulici nacházející se 564 m od rezidenčních domů.

Kultura: Do 378 m vzdáleného Kulturního centra 12 v Pertoldově ulici můžete vyrazit za rozmanitými kulturními programy. 3 km od obytného souboru promítá v ulici U kina Modřanský biograf.

Zdravotnictví: Zázemí praktických lékařů najdete v 2,5 vzdálené Poliklinice Modřany v Soukalově ulici.

Doprava: Autobusová zastávka Na Beránku se nalézá doslova za rohem jenom 112 m od obytného komplexu. Výjezd autem na ulici Československého exilu je 42 m, tedy přímo za novými domy.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (49 hlasů, průměr: 4,90 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky