Zelený park Klecany

Aktualizováno: 19 června, 2015
Zelený park Klecany
Adresa V Honech, Klecany, Praha-východ
K nastěhování od 2015 - 2016 vyprodáno
Počet jednotek 150
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 28 - 80 m2
Developer Wittzmer


O projektu:

Na podzim roku 2013 byla zahájena výstavba developerského projektu Zelený park Klecany nacházející se v obci Klecany ležící na řece Vltavě, která je vzdálená pouhých 6 kilometrů od Prahy. V rámci projektu bude vybudován velký bytový komplex, který vám nabídne až 150 bytových jednotek. Osmipatrová novostavba Zelený park Klecany je rozdělena na bytový prostor a jednotky ve spodních patrech, které jsou vyhrazeny komerčním prostorám (obchodní prostory a restaurace). Projekt vám nabízí ekonomicky výhodné bydlení, komfortní byty za přijatelné ceny a klidné prostředí na okraji Prahy. Výstavba by měla být dokončena na podzim 2015.

Byty:

Developerský projekt Zelený park Klecany vám nabízí 150 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Užitná plocha těchto bytů se pohybuje od 28 m2 do 80 m2. K bytům patří lodžie nebo prostorná terasa. Před novostavbou se nachází 150 parkovacích míst. Parkovací stání není zahrnuto v ceně bytu, připlatit si za něj můžete 66 550 Kč. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 1 162 823 do 3 885 906 včetně DPH. Zakoupit si můžete i obchodní prostory nebo prostory pro restauraci o užitné ploše 14 m2 až 370 m2. Cena komerčních prostor činí 537 422 Kč až 14 097 596 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Projekt Park Klecany je situován 6 kilometrů od Prahy, v obci Klecany (Praha-východ) ležící na řece Vltavě. Dopravní dostupnost obce je znamenitá. Autobusová zastávka je vzdálená pár metrů od novostavby. Autobusem se pak během 15 minut dostanete k nejbližší stanici metra C – Kobylisy. Díky odlehlosti Klecan vás tu při cestování autem nečekají žádné kolony. Přímo v obci Klecany naleznete nezbytnou občanskou vybavenost, např. obchody a restaurace. Zbývající služby najdete v blízkém okolí. Do 10 minut se dostanete k nákupnímu centru Letňany. Na výlet můžete vyrazit do nedaleké ZOO Praha Troja, ZOO Zelčín, Mořského světa Praha Holešovice nebo na zámek Roztoky. Vodu a vodní hrátky si můžete užít na koupališti Kobylisy či v bazénu Holešovice. Další sportovní vyžití je vám nabídnuto v podobě cyklostezky, Sportovního centra Suchdol Praha či Fitness centra Letňany. Na břehu blízké Vltavy se můžete věnovat rybolovu. Vyžití najdou i děti, které si můžou hrát na moderním dětském hřišti.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (64 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky