04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Zengrova Villa

Vyprodáno
Zengrova, Dejvice, Praha 6

Detaily

 • ID:
  8917
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Dejvice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nový bytový dům Zengrova Villa bude vystavěn na stejnojmenné ulici, která spadá do katastrálního území Dejvice na Praze 6. Projekt je situován na samé úpatí populárního parku Hanspualka a nabídne rezidentům vysoce komfortní bydlení. Bytový dům stojící na pozemku s výhledem na Prahu bude poskytovat celkem 13 bytů. Vila bude mít k dispozici jedno podzemní podlaží, které bude sloužit jako parking, sklepní kóje a technické zázemí domu. Celkově má budova 4 podlaží a její dokončení je plánováno na duben 2015. Exkluzivní prodej byl zahájen 18. 11. 2013.

Byty: Zengrova Villa nabídne všem rezidentům nadstandardní bydlení v poklidné městské čtvrti. Také bytové jednotky jsou vytvářeny s důrazem na exkluzivitu a prostornost. Nové byty jsou plánovány v rozmezí celkové plochy od 80 m2 až po 260 m2. Dům bude mít cihelné zdivo, aby dotvářel charakter dosavadní zástavby.

Lokalita: Novostavba Zengrova Villa je situována na ulici Zengrova v obvodu Praha 6 v Dejvicích. Dominantou zvoleného místa je rozlehlý park Hanspaulka, centrum volnočasových aktivit. Jeho součástí je i zámeček Hanspaulka, který je vzdálen pět minut chůze od objektu. Ve stejné vzdálenosti se nachází také dětské hřiště Kotlářka či Stadion mládeže s tenisovou halou. Ve vzdálenosti deseti minut na opačnou stranu se rozkládá Víceúčelové sportoviště Pod Juliskou a areály patřící ČVUT, ať už to jsou jednotlivé fakulty nebo menza. Ve vzdálenosti pěti minut od objektu se nalézá několik stanic městské hromadné dopravy, ať už jde o autobusové zastávky Juliska nebo Na Santince. Ty vedou k nejbližší stanici metra Dejvická. V docházkové vzdálenosti deseti minut se nalézá několik základních škol, mateřských škol a základních uměleckých škol. Mezi další vzdělávací instituce patří Střední škola hotelová a gastronomická nebo Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd ČR. Občanskou vybavenost doplňuje množství restaurací, barů, hospod a lékáren. Dejvické divadlo je vzdáleno jen deset minut chůze, do patnácti minut se noví rezidenti dostanou na Fišerku a Špitálku. Nákupní možnosti je možné realizovat v supermarketu Albert, který je vzdálen patnáct minut pěšky. Ve stejné vzdálenosti na opačné straně je supermarket Kaufland.

Lokalita

Zengrova, Dejvice, Praha 6

Co si o projektu “Zengrova Villa” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty