28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Živé Letňany

Vyprodáno
Beranových, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  7411
 • Stav:
 • Developer:
  Landia Management s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 85 m2
 • Počet bytů celkem:
  94
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Na Praze 9 v Letňanech právě vzniká nový bytový komplex Živé Letňany poskytující širokou nabídku zahrnující 94 nových bytů. Rezidenční resort kombinuje komfortní a moderní nové bydlení, zázemí pro společenský život i soukromí a atraktivní cenu. Umístění bytového komplexu zajišťuje veškeré výhody života ve velkoměstě a zároveň klid a soukromí poskytované městskou částí plnou zeleně. Název projektu je odvozen od konceptu aktivního tepajícího života této městské části, prolínání všech věkových skupin aktivních lidí a jejich odlišných způsobů života. A právě aktivní lidé mají naplnit poslání i název projektu. Byty jsou vhodné jako start do samostatného života mladých lidí, ale také jako start pro budování dlouhodobého zázemí rodin s dětmi. Součástí rezidenčního resortu jsou venkovní i krytá parkovací stání, množství zelených ploch a relaxačních zón nacházejících se v areálu. Na základě minimalizování množství a ploch společných prostor dochází k minimalizaci společných energií a díky tomu také k velkému snížení provozních nákladů na bydlení. Autorem projektu je developerská společnost Landia Management. Dokončení výstavby je plánováno na jaro 2016.

Byty: Developerský projekt Živé Letňany nabízí 94 nových bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, jejichž součástí jsou i balkony, terasy a lodžie. Užitná plocha nových bytů představuje plochu o rozměrech 32,80 m2 až 84,90 m2. K některým bytům náleží i případná komora na patře. Byty mají k dispozici parkovací stání. K ceně bytových jednotek je však potřeba připočíst cenu za parkovací stání, a to v ceně 80 000 Kč bez DPH pro většinu bytů 1+kk až 3+kk, k vybraným bytům o dispozicích 3+kk je nutné přičíst cenu 95 000 Kč bez DPH za rozšířené parkovací místo. Vybírat můžete z bytů cenově se pohybujících od 1 482 000 Kč do 4 390 000 Kč včetně DPH.

Lokalita: Okolí novostaveb Živé Letňany situovaných v městské části Praha 9, Letňany se pyšní výbornou dopravní dostupností. Do centra se můžete dopravovat pomocí městské hromadné dopravy či vlastního auta. Ve vzdálenosti 5 minut jízdy autobusem leží stanice metra Letňany. Využít můžete i autobusy nebo tramvaj. Do centra se dostanete do 20 minut. V okolí komplexu najdete mateřskou i základní školu, obchody a supermarket, restaurace, pizzerii, vinárny i multikino. Za většími nákupy se můžete vydat do obchodního centra Letňany s multiplexem CinemaCity, fitness centrem nebo větrným tunelem pro indoor skydiving. Ve volném čase můžete navštívit Aeroklub Praha Letňany. Letňany potěší i milovníky přírody. Milovníci romantických procházek, sportu či odpočinku a relaxace se mohou vydat do Letňanského lesoparku, kde se můžete věnovat běhání, cyklistice či in-line bruslení. Za ledním bruslením na pravé ledové ploše můžete zamířit do haly Ice Arena.

Lokalita

Beranových, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Živé Letňany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty