Žižkovské Pavlače

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Žižkovské Pavlače
Adresa Koněvova, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2Q/2022
Počet jednotek 141
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Moravská stavební - INVEST a.s. +420-776-714-404

O projektu:

Žižkovské pavlače, to je developerský projekt budovaný v rezidenčním komplexu na Praze 3-Žižkově. V kombinaci novostavby a staré rekonstruované zástavby zahrnující celkem pět budov označovaných písmeny A., B, C, D a E najdete celkem 141 ateliérů a bytů o plošných dispozicích od 1+kk po 4+kk. Rozlohou jde o a ateliéry a byty od 35 m2 do 92 m2. Budovy A a B mají 7 podlaží, budovy C a E celkem 5 podlaží a budova s označením D je šestipodlažní. Ke každé bytové jednotce náleží i sklep, který je v ceně bytu. V přízemí domu budou umístěny obchodní a nebytové prostory. Developerem je Moravská stavební INVEST.

Pro parkování rezidentů jsou určena dvě podzemní podlaží s parkovacími místy. Parkovací místa se dokupují zvlášť. Projekt je charakteristický kombinací historické a novodobé architektury, je velmi citlivě začleněn do současné zástavby zahrnující činžovní domy pocházející z konce 19. století. Přímo z oken bytů se díváte do zeleně sousedního parku Vítkov.

Lokalita:

Developerský projekt Žižkovské pavlače, který vzniká na Praze 3-Žižkově v Koněvově ulici, těží ze svého těsného sousedství s parkem Vítkov, takže rozhodně nepostrádá dostatek zeleně. Žižkov samotný je jako pražská čtvrť typický právě velkým množstvím parků a jeho označení jako zřejmě nejzelenější pražské čtvrti, je jistě pravdivé. Zároveň zde funguje genius loci, za první republiky byl Žižkov čtvrtí plnou svébytných staropražských hospůdek a pulzoval životem. I dnes je v okolí řada dobrých restaurací a hospůdek. Předností projektu je i těsná vazba s centrem Prahy, do srdce města na Václavské náměstí je to pouhých 5 minut cesty. Samozřejmostí je propracovaná občanská vybavenost, zahrnující i blízké nákupní centrum, dvě velké polikliniky a samozřejmě školy a školky. Dopravní dostupnost je vynikající. Kromě městské hromadné dopravy je poloha výhodná i pro automobilisty, kteří se přímo Koněvovou ulicí dostanou na Spojovací a tím pádem i na městský okruh, nebo naopak ve druhém směru do centra města.

Sport, relax, příroda: Za pohybem to také nemáte daleko, 231 m se rozkládá Sport Vítkov, Pražačka, zde je sportovní areál, ve kterém je možné si zahrát volejbal a plážový volejbal a další míčové sporty, rezervovat kurty na tenis. Kromě vrchu Vítkov je na druhé straně jako stvořený k relaxaci 1,5 km vzdálený Vrch Park sv. Kříže neboli Parukářka. Na výlet se můžete vydat do 921 m vzdáleného Národního památníku na Vítkově a projít si park Vítkov. Sportovní a rekreační areál Pražačka ve vzdálenosti 1,6 km nabízí například krytý bazén a saunu, venkovní koupaliště nebo fotbalové hřiště.

Nákupy a služby: Za potravinami to máte velmi blízko, pouze 142 m cesty do supermarketu Billa. Velké obchodní centrum, kde najdete nejenom supermarket Albert, ale i řadu dalších obchodů, představuje Atrium Flora, které se rozkládá 1,4 km daleko.

Vzdělávání: Pouhých 840 m od rezidence přijme vaše děti ZŠ a MŠ Praha 3 Chelčického.

Kultura: Velkou radost budou mít cimrmanologové, protože 999 m od obytného souboru se leží Žižkovské divadlo Járy Cimrmanna. Na dobrý film můžete zajít do 1,3 km vzdáleného kina Aero. Městská knihovna na Žižkově má otevřeno jenom 680 m daleko.

Zdravotnictví: Služby praktických lékařů i řadu odborných ambulancí nabízí 2,1 km vzdálená Poliklinika Agel. Dalším zdravotnickým zařízením je rovněž 2,1 km vzdálené Centrum zdravotní péče Jarov.

Doprava: Pouhých 211 m se nalézá autobusová zastávka Černínova. 855 m od rezidenčního komplexu najdete tramvajovou zastávku Biskupcova. 2,6 km je to ke stanici metra Želivského na trase A. Pouhé 2 km cesty vás dělí od železniční stanice Praha-hlavní nádraží.

Podobné nabídky
1364x
Novostavba Lucemburská 16 prodej bytů Praha 3 - Vinohrady

Lucemburská 16

Lucemburská, Vinohrady, Praha 3

07/2020

O projektu: Atraktivní prostředí Prahy 3-Vinohrad nabízí developerský projekt Lucemburská 16, který se nachází na uvedené adrese. Rekonstruovaný sedmipodlažní činžovní dům poskytuje celkem 48 bytů. Jednotlivé byty mají plošné dispozice 1+kk a 2+kk, jejich velikost činí od 26,5 m2 do 58,5 m2. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. Při...

20186x
Novostavba Na Vackově X. etapa prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Na Vackově X. etapa

Na Vackově, Žižkov, Praha 3

2021

O projektu X. etapa: V klidné části horního Žižkova na Praze 3 se podél ulice Malešická staví nový developerský projekt Byty Na Vackově. Pod architektonickým řešením je podepsáno studio MS Architekti, developerem je Metrostav Development a.s., prodejcem Realitní centrum Metrostav Development a.s. Postupně zde vznikne pět maximálně...

Array