První etapa developerského projektu Tulipa Třebešín na Praze 3 úspěšně zkolaudována

5 dubna, 2017
0 komentářů

Kolaudace první etapy výstavby developerského projektu Tulipa Třebešín, za jehož budováním stojí společnost AFI Europe, proběhla úspěšně. V rezidenčním komplexu, který se rodí na rozhraní Žižkova a Strašnic, je již prodáno 50 % bytů druhé etapy projektu.
První etapa o 183 nových bytech většinou s dispozicemi 2+kk a 3+kk už je vyprodána zcela. Majitelé bytů se sem mohou stěhovat už během 2. čtvrtletí roku 2017.

Vznikla i část nové ulice

První fáze budování developerského projektu Tulipa Třebešín si vyžádala také výstavbu části nové ulice Zvěřinova. Svůj název získala po profesoru ThDr. Josefu Zvěřinovi, filozofovi a římskokatolickém knězi, který se stal jedním z první signatářů Charty 77. Městská část Praha 3 totiž vyčleňuje pro názvy nových ulic v lokalitě kolem Nákladového nádraží Žižkov právě pojmy spjaté s novodobou historií.

Probíhá výstavba dvou devítipodlažních domů

Staví se i další nové byty v rámci druhé etapy projektu. Budování bylo zahájeno již v červnu 2016. V současnosti probíhá výstavba dvou devítipodlažních domů o 250 bytech. Plošné dispozice bytů jsou od 1+kk až po 4+kk. Velkou výhodou je zajištění celkem 300 parkovacích míst pro rezidenty. Dokončení druhé etapy výstavby obytného souboru Tulipa Třebešín je naplánováno na rok 2018. Za pozornost stojí i skutečnost, že od počátku roku 2017 mohou zájemci o nákup bytu v Tulipě Třebešín využít nové prodejní centrum hned u areálu, kde se staví druhá etapa projektu.

Může Vás zajímat:  Nové developerské projekty v Praze za 143 miliard

Zanechat komentář