PSN - Pražská Správa Nemovitostí

9 června, 2012
0 komentářů

Realitní společnost PSN, tedy Pražská správa nemovitostí, se zabývá touto činností již od roku 1991. Byla tedy jednou z prvních porevolučních realitních kanceláří, které se nejen udržely po celou dobu na trhu, ale také výrazně expandovaly v oblasti pronájmů kanceláří. Expanze této společnosti se projevuje i v tom, že se již nejedná pouze o samotnou Prahu, ale také další lokality, jako například Odolena Voda, Kladno nebo Pardubice.

PSN patří k natolik důvěryhodným realitním skupinám, že dokonce získala podstatné cenové výhody u těch největších českých bankovních institucí. To je věc, kterou ocení každý klient, který hledá nové bydlení, nebo jakoukoliv další nemovitost.

PSN - Pražská Správa Nemovitostí

Co nabízí PSN?

U PSN naleznete nabídku bytů i domů k pronájmu, nechybí ani kancelářské prostory, nebo lukrativní stavební parcely na území města Prahy. Současná nabídka bytů je kolem 850, jsou zde zahrnuty i nejrůznější sídlištní komplexy, nebo velice luxusní bydlení přímo v centru Prahy, Kladna nebo v Hradci Králové.
Najít výhodně kanceláře Praha, to nemusí být vůbec jednoduché a levné. PSN i zde pomůže a zajistí vám dokonalé firemní zázemí. Tato společnost je pro podnikatele i novomanžele, své bydlení nebo pozemek pro zahrádku si najdou i senioři. Pokud hledáte realitku, která v tom umí chodit, pak se spolehněte na množství kladných referencí na Pražskou správu nemovitostí.

Pomoc a rada ohledně nemovitosti

Obrovskou výhodou je to, že společnost PSN má školené obchodní oddělení, které je vám vždy připraveno vyjít vstříc s radou a pomocí. Díky tomu budete ihned v obraze o trhu nemovitostí a také o kancelářích k pronájmu v Praze i jinde.

Důvěryhodnost

Díky ocenění Čekia Stability Award 2014 se Pražská Správa Nemovitostí zařadila po bok nejstabilnějších českých firem, jejichž podíl na trhu činí 2%.

Některé úspěšné projekty PSN

  • Rezidence Expo - Karlín
  • Viladomy Azalková - cena architektů
  • Přeštická - ocenění časopisu Architekt
  • Kulturní centrum Grand v Pardubicích
Může Vás zajímat:  Developerská společnost SATPO staví na Praze 5 luxusní dům pro seniory

Zanechat komentář