Společnost Central Group nabídne k prodeji téměř 800 bytů po celé Praze

4 dubna, 2017
0 komentářů

Společnost Central Group, která je největším domácím hráčem v oblasti výstavby nových bytů, připravuje pro klienty na jaro novou nabídku. Jedná se o bezmála 500 nových bytů nacházejících se v celkem pěti lokalitách Prahy.

Stávající i nové developerské projekty

V rámci této nabídky dochází například k pokračování výstavby velmi úspěšného projektu Letňanské zahrady na Praze 9, který se loni stal nejprodávanějším. O další byty se rozšíří i obytný soubor Nad Modřanskou roklí v Praze 4-Kamýku. Zbrusu nový je developerský projekt Jižní výhledy ve Stodůlkách na Praze 5. Kromě těchto bytových komplexů nabídku ozvláštní i byty spadající do kategorie luxusních. Z tohoto segmentu je k dispozici developerský projekt Na Bertramce s mezonetovými střešními byty. Připočítáme-li i aktuální nabídku, kterou se Central Group již prezentuje, dodává do prodeje najednou až 800 bytů rozmístěných ve 13 pražských lokalitách.

60 % nabídky tvoří střední segment

Byty stojí ve všech obvodech Prahy kromě Prahy 1. Ovšem jarní nabídkou nic nekončí. Ve 2. polovině roku uvede Central Group na realitní trh ještě další tisícovku nových bytů. Důraz přitom společnost klade na střední segment bydlení, který nabízí vysoký standard spojení s výbornou dopravní dostupností a zároveň také občanskou vybaveností. Tento segment tvoří 60 % portfolia společnosti. Dalších 30 % připadá na nadstandardní byty vybudované v okruhu širšího centra města. Posledních 10 % potom zabírají luxusní rezidence s unikátním umístěním.

Může Vás zajímat:  Praha 5 - Smíchov se změní k nepoznání

Zanechat komentář