Společnost FINEP uvádí na trh 121 nových družstevních bytů v Praze 10-Štěrboholích

5 dubna, 2017
0 komentářů

Družstevní bydlení se znovu ocitne v centru zájmu, alespoň to předpovídá vedení společnost FINEP. Domnívá se, že zvyšující se úroky v bankách a omezení hypoték přivede lidi zpět ke kdysi velice oblíbené formě bydlení. Odhaduje, že podíl družstevních bytů se na trhu bude pohybovat v rozmezí asi 15-20 %. Právě proto nyní přidává do své nabídky nové družstevní byty na Malém Háji v Praze 10-Štěrboholích.

Tři nové domy

Staví se celkem tři nové domy s označením G1, G2 a nově i G3. Jedná se o šestou etapu projektu Malý Háj, která přináší celkem 121 nových družstevních bytů. Prodej nových bytů v domech G1 a G2 začal už v srpnu 2016 a v současnosti již jsou prodány dvě třetiny všech bytů. Poslední, třetí nový dům s označením G3 poskytne celkem 39 nových bytů. Jejich plošné dispozice činí od 1+kk až po 4+kk, a to čtyřech nadzemních podlažích. Pro všechny rezidenty je uvnitř objektu zajištěno parkovací stání.

Byty jako investice

V lokalitě Malý Háj ve Štěrboholích na Praze 10 společnost FINEP nabízí byty v osobním i družstevním vlastnictví, portfolio developera doplňuje také nabídka rodinných domů, kterých se nyní staví už třetí etapa. Jde o lokalitu, která přímo sousedí s parkem, takže je zde dostatek zeleně, ale také dětských hřišť. Velmi dobrá je i občanská vybavenost a dopravní dostupnost především pomocí autobusových linek. V budoucnosti by sem měla být přivedena také tramvajová linka. Kupují se zde také byty jako investice, v příštích letech se počítá s vysokým zhodnocením bydlení v této lokalitě.

Může Vás zajímat:  Praha 9 - Magistrát zrušil rozhodnutí o umístění novostavby pro nové byty v Kyjích

Zanechat komentář