Trigema hlásí 80 % prodaných bytů Chytré bydlení [email protected]žiny už na začátku stavby

5 července, 2017
0 komentářů

O velkém zájmu o byty v Praze svědčí skutečnost, že developerská společnost Trigema má už ve chvíli zahájení stavby nového developerského projektu Chytré bydlení [email protected]žiny prodanou více než polovinu všech nabízených bytů v Jeremiášově ulici v Praze 13 na Lužinách.

Atraktivní projekt chytrého bydlení

Poptávka po bytech v Praze v současnosti stoupá a pětipodlažní novostavba na Lužinách patří mezi atraktivní projekty. Pro zájemce se zde staví celkem 35 nových bytů, s tím, že stěhovat se budou moci již na jaře roku 2018. Dispozice bytů uspokojí jak single žijící lidi, tak i mladé nebo starší páry či početné rodiny, pohybují se totiž od 1+kk až do 4+kk. Vše zapadá do koncepce chytrého bydlení, tedy inteligentního ovládání bytu. Exkluzivitu bydlení podtrhují prostorné terasy v posledním podlaží, balkony na západní straně a terasy a předzahrádky v přízemí. Zájem vzbuzují všechny kategorie bytů od nízkometrážních až po velké 4+kk. V jiných místech České republiky jsou nejžádanější menší byty.

Krátká cesta do centra i ven z města

Chytré bydlení [email protected]žiny může zájemcům nabídnout velmi dobrou dopravní dostupnost. Pouhých 10 minut pěší chůze je to z Jeremiášovy ulice ke stanici metra Lužiny na trase B. Dále je možné se Jeremiášovou ulicí dostat na Rozvadovskou spojku, nebo ve druhém směru do centra, což je velmi důležité pro automobilisty. Zároveň se v těsné blízkosti obytného souboru nachází i autobusová zastávka dostupná po 2 minutách chůze.

Zázemí pro sportovce i milovníky přírody

Občanskou vybavenost v místě reprezentuje Obchodní centrum Lužiny, k němuž se dá dojít za 10 minut. Sportovci budou zářit nadšením, až se dozví, že Sportovní hala Lužiny stojí jenom 6 minut chůze od domu. Zázemí v této lokalitě najdou i milovníci přírody, protože v docházkové vzdálenosti 13 minut najdou rozsáhlý park Prokopské údolí.

Může Vás zajímat:  Používat kalkulačku hypotéky se vyplatí – šetří peníze i čas

Zanechat komentář