Vysněná renovace dvoupokojového bytu v provensálském stylu

25 srpna, 2016
0 komentářů

Když děti odletí ze svého hnízda, začne spousta maminek smutnit, avšak kreativní mamka Viola to vzala jako svou velkou příležitost! Poté, co se její starší děti odstěhovaly, se rozhodla zrenovovat svůj dvoupokojový byt o rozloze 53 m². Vše přitom vymyslela a navrhla sama a určitě se jí to povedlo. No posuďte sami!

Inspirace přitom Viola čerpala na designérských fórech a v časopisech, kde jí do oka padnul provensálský styl. A právě tímto směrem se začalo ubírat celé její tvoření, které je trochu provensálské, trochu anglické, ale především pak jedinečné. Dominantní bílé barvy nejenže malé pokoje vizuálně zvětšily, ale dodaly i příjemnou svěží atmosféru. Viola budovala svoje království postupně, přičemž každý další zajímavý kousek nábytku, který se do jejího bytu skvěle hodil, našla na internetu nebo v bazaru. Celá její práce tak vypadá úžasně a dokonce nebyla ani příliš drahá, když se šetřilo, kde se dalo.

Pastelové barvy rafinovaně doplňovala drobnostmi nebo je oživovala dalšími barvami. V kuchyni tak doslova září veselé červené doplňky a v obývacím pokoji a v koupelně naopak kontrastuje černá. Každý kousek bytu je zařízený s citem a láskou ke krásným věcem. Příjemná atmosféra tu sálá doslova z každého rohu a podle Violy to stále ještě není konec. Učí se vlastními chybami a stále se snaží zlepšovat. Možná z ní nakonec bude profesionální interiérová designérka. Co myslíte?

02-renovacia-2-izboveho-bytu-na-provensalsky-styl

03-renovacia-2-izboveho-bytu-na-provensalsky-styl

04-renovacia-2-izboveho-bytu-na-provensalsky-styl

05-renovacia-2-izboveho-bytu-na-provensalsky-styl

06-renovacia-2-izboveho-bytu-na-provensalsky-styl

07-renovacia-2-izboveho-bytu-na-provensalsky-styl

Může Vás zajímat:  Vyroste na Chodově REZIDENCE NODOM?

Zanechat komentář