O společnosti

Crestyl Real Estate s.r.o. je českou developerskou společností zabývající se výstavbou víceúčelových projektů s rezidenční, retailovou a komerční funkcí. Na trhu působí již od roku 1996 a od té doby má ve svém portfoliu mnoho projektů luxusního bydlení i pozemků pro výstavbu rodinných domů.

Crestyl je český multisektorový developer. Jeho cílem není stavět, ale ohromovat. Na nadčasových projektech se podílí nejvýznamnější architekti současnosti. Budují stavby, které mají nenapodobitelný charakter. Jejich cílem je vytvářet nadstandardní bytové komplexy, které budou stejně komfortní a funkční i za několik desetiletí.

Crestyl je synonymem špičkové architektury

Novostavby jsou citlivě vsazeny v pečlivě zvolené lokalitě. Každý projekt má jedinečné vlastnosti a výjimečné prvky, které podtrhují jeho osobitý charakter. Ať už je to dechberoucí výhled na vodní hladinu, nebo třeba barokní stavba, která je doslova geniálně zakomponována v moderním komplexu. Inovativní a vizuálně dokonalé stavby jsou navrženy tak, aby jejich obyvatelům vůbec nic nechybělo.

Výjimečná kvalita dokončených staveb, vizionářský přístup a schopnost grandiózně spojovat zdánlivě nesourodé prvky jim přinesla řadu významných ocenění.

Crestyl vnímá bydlení v širších souvislostech a usiluje o vytvoření ideálních podmínek pro zdravý a spokojený život. Novostavby vznikají s ohledem na okolní životní prostředí.

Jaké projekty by neměly uniknout vaší pozornosti?

  • Šárecký dvůr (Praha 6 - Vokovice) - plně dokončený a zkolaudovaný bytový komplex má k dispozici posledních několik luxusních bytů. Tento projekt je výjimečný propojením moderní a historické architektury, která dohromady tvoří originální celek, a významně obohacuje nabídku developerských projektů na Praze 6. Celý komplex je obehnán mohutnou zdí. Nechybí tradiční nádvoří. K dispozici je recepce, která funguje nepřetržitě 24 denně, sedm dní v týdnu. Šárecký dvůr je obklopen malebnou přírodou, takže přímo vybízí k aktivnímu trávení volného času. Představuje ideální kompromis mezi životem na venkově a ve městě. Tento projekt získal první místo v evropské soutěži HOF Awards v kategorii Nejlepší rezidenční projekt 2019.
  • Hagibor (Praha 10) - tento zajímavý komplex novostaveb na Praze 10 je v přípravě. Na území bývalého brownfieldu vzniknou nejprve dva domy. K dispozici bude 138 bytových jednotek. Každá bude mít buď balkon, nebo lodžii. Součástí projektu budou další tři bytové domy, takže konečný počet dostupných bytů bude 650. Cílem je vytvořit novou rezidenční čtvrť, kde budou také komerční budovy, školky, obchody, kanceláře a zelený vnitroblok.

Crestyl buduje novostavby, které se vám vryjí hluboko pod kůži.

Koupě bytu od developerské společnosti Crestyl nebudete litovat.

Developerské projekty

Recenze

Jaké jsou vaše zkušenosti se společností "Crestyl"? Co si o jejich projektech myslíte?