26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Byty Verde Slaný

V přípravě
Borovského, Slaný, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Slaný
 • Počet bytů celkem:
  24
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Projekt Verde Slaný je rezidenčním projektem nacházejícím se v areálu bývalé přádelny bavlny. Projekt zahrnuje mimo jiné viladům i 8 bytových domů, které vzniknou v rámci rezidenčního projektu v několika etapách. V osmi bytových domech bude k dispozici celkem 24 bytových jednotek o dispozičním řešení od 1+kk po 3+kk včetně mezonetů. K přízemním bytům náleží i zahrady, k bytům ve vyšších patrech balkony. 

Lokalita

Rezidenční projekt Verde Slaný najdete ve městě Slaný, konkrétněji pak v jeho městské části Kvíček, poblíž ulice Borovského. Město Slaný, ve kterém žije asi 16 tisíc obyvatel, se nachází v okrese Kladno, 29 km severozápadně od Prahy. Ze Slaného je výborná dostupnost do Prahy, zároveň ale i přímo ve městě lidé najdou veškerou občanskou vybavenost zahrnující školy, obchodní centra, sportoviště, nemocnici, kulturní zařízení i dětská hřiště. Milovníci turistiky či procházek pak uvítají naučnou stezku Slánská hora nebo oblast pro pěší turistiku Na Hrášku. Přímo vedle projektu Verde Slaný je pak k dispozici historická zahrada, která je od roku 2018 kulturní památkou a aktuálně prochází proměnou v relaxační park.

Lokalita

Borovského, Slaný, Středočeský kraj

Co si o projektu “Byty Verde Slaný” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty