Developerský projekt Jinonický Dvůr

V prodeji
Na Vidouli, Jinonice, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části Prahy 5 v blízkosti zeleně vyroste nový developerský projekt, který má podobu uzavřeného rezidenčního areálu Jinonický dvůr. Developerem tohoto projektu je V Invest Development. Ve třech etapách nabídne bydlení v moderních rodinných bytech (1. etapa), dále zámecké byty a komerční prostory včetně obnoveného pivovaru s restaurací (2. etapa) a jedinečné luxusní vily (3. etapa). V první etapě vznikne v blízkosti Jinonického zámečku 20 moderních bytů o plošných dispozicích 3+kk a 4+kk (68,7 m2–122,8 m2) s rodinným charakterem.

V druhé fázi dojde k rekonstrukci jinonického zámečku, v němž vzniknou další výjimečné byty v dispozicích od 1+kk až 5+kk po mezonety (38,6 m2–130,7 m2) a komerční prostory se společným podzemním parkovištěm. Žádný ze 46 nových bytů, které v samotném areálu vzniknou, nebude stejný. Hledáte stylový byt v bývalé spilce zaniklého pivovaru, podkrovní skvost s majestátními historickými trámy nebo snad domov, jehož dominantou budou klenuté stropy a krb, podobně jako před více než 300 lety? V Jinonicích najdete všechno, a ještě mnohem více.
Komu by ani největší byty o dispozicích 5+kk s podlahovou plochou 130 m2 nestačily, může si vybrat jednu z pěti luxusních vil ze třetí fáze. Ty jsou určené především pro ty, kteří preferují velkorysé vnitřní prostory a letní pobyt na vlastní zahradě.

Stavba 1. etapy projektu Jinonický dvůr, který je výjimečný osobitým spojením staleté historie národní kulturní památky s moderními prvky a pohodlím 21. století, byla zahájena v lednu 2019.

Lokalita: Klidné, ale přitom zároveň velmi atraktivní umístění nabízí nový developerský projekt Jinonický dvůr, který vyroste na Praze 5 v městské části Košíře, ulici Na Vidouli 1/1. Největším lákadlem nového bydlení se v tomto případě stává těsná blízkost přírodního parku Košíře-Motol a také Prokopského údolí. Občanská vybavenost a výborná dostupnost do centra města je samozřejmostí.

Sport, Relax, příroda: V okolí je spousta zeleně, hned před obytným areálem najdete pouhých 81m Panský rybník a u něj park. Nádherné možnosti procházek nabízí jenom 1,1 km vzdálené Prokopské údolí. Dále po 1 km cesty narazíte na přírodní památku Vidoule, která je součástí rozsáhlého Přírodního parku Košíře-Motol, hned na tuto památku navazuje park Cibulka, který je jeho jádrem. Za výlet stojí i 2,6 km vzdálený Centrální park Stodůlky. 1,2 km od obytné rezidence můžete vyzkoušet inline bruslařskou dráhu. Hlavně mladé sportovce potěší 213 m vzdálený skatepark. Tenis, nebo také fotbal či volejbal si můžete zahrát ve Sportovním klubu Motorlet jenom 545 m od obytného komplexu. Z dalších sportovních příležitostí zaujme 2,7 km vzdálený Golf Club Praha. Rozsáhlé možnosti nabízí ve vzdálenosti 2,5 km Squashpark Cibulka.

Nákupy a služby: Za veškerými nákupy nejenom potravin, ale i dalšího zboží můžete vyrazit do 1,1 km vzdálené nákupní centrum Galerie Nové Butovice včetně hypermarketu Albert.

Vzdělávání: Potomky je možné přihlásit buď do MŠ Ovčí Hájek, k níž vede cesta jenom 938 m do 1,3 km vzdálené a ZŠ Tyršova.

Kultura: Příležitosti ke kulturním zážitkům nabízí například Divadlo Glans, které se nachází 1,2 km daleko. Pobočka Městské knihovny Cibulka v dosahu 2,4 km umožňuje nejenom půjčování knih, ale pořádá i kulturní akce.

Zdravotnictví: Péči praktických lékařů zajistí Klinika JL, s.r.o. vzdálená 1,2 km.

Doprava: Jenom 127 m se od obytného souboru nalézá stanice autobusu Karlštejnská. Celkem 869 m dlouhá cesta vás čeká ke stanici metra Nové Butovice.

Lokalita

Na Vidouli, Jinonice, Praha 5

Co si o projektu “Jinonický Dvůr” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty