26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Paprsek Stodůlky

V přípravě
Hábova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

O projektu

Paprsek Stodůlky je rezidenčním projektem polyfunkčního domu, který zahrne 270 bytových jednotek, 300 parkovacích míst i komerční parter s obchody, restauracemi, kavárnami i službami.

Bytové jednotky jsou o dispozici od 1+kk po 4+kk s balkony či terasami, součástí domu jsou pak i sklepy a garážová stání. Byty disponují inteligentním ovládáním domácnosti Součástí projektu je pak i společný venkovní prostor se zelení, uzpůsobený pro společenská setkávání a hru dětí.

Developerem projektu je společnost Trigema a.s.

Lokalita

Projekt Paprsek Stodůlky najdete v pražských Stodůlkách (Praha 13), v plně vybavené čtvrti, která nabízí vše potřebné k životu – ať už jde o obchody, či služby. V docházkové vzdálenosti od objektu jsou školy, školky, dětská hřiště, sportoviště, obchody i zastávky městské hromadné dopravy (včetně metra). Zároveň je na dosah ruky také Centrální park s množstvím zelených i vodních ploch, tras pro cyklistiku i procházky, prolézačkami pro děti i minigolfem.

 

Lokalita

Hábova, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Paprsek Stodůlky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty