Rezidence U Lesa

Aktualizováno: 3 prosince, 2020
Rezidence U Lesa
Adresa Květnová, Odolena Voda, Praha-východ
K nastěhování od 2023
Počet jednotek 66
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Davídková Group s.r.o.


O projektu:

V klidném prostřední nedaleko Prahy vzniká projekt s názvem Rezidence U Lesa. V obci Odolena Voda bude postaveno 5 bytových domů na místě bývalého statku, jehož ráz je zakomponován do návrhu centrální části areálu – vstupu a malého náměstí mezi domy.

Domy budou celkem obsahovat 66 bytových jednotek ve velikostech 1kk až 4kk rozšířených o terasy, balkony či předzahrádky. Z některých bytů bude zajímavý výhled na nedaleký barokní kostel. Parkování pro rezidenty je zajištěno v rámci areálu.

Developerem je společnost Davídková Group s.r.o. , výstavba bude zahájena v dubnu 2021 a dokončena přibližně na začátku roku 2023.

Lokalita:

Projekt je umístěn v ulici Květnová v centru obce Odolena Voda, v sousedství lesa a rybníka. Odolena Voda je město v okrese Praha-východ, 10 km severně od Prahy, která je velmi dobře dostupná autem i hromadnou dopravou. Na nejbližší pražské P+R parkoviště v Letňanech či na Ládví trvá cesta autem 20 minut. Za 25 minut se lze autobusem dostat na stanici metra v Kobylisích.

Město čítá přibližně 6 000 obyvatel, kterým poskytuje veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně školy, školky, sportovišť, supermarketu či zdravotnických zařízení. V okolních lesích či přírodní rezervaci Vršky pod Špičákem se nabízí sport a relaxace.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky