28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Lesa

V prodeji
Květnová, Odolena Voda, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: V klidném prostřední nedaleko Prahy vzniká projekt s názvem Rezidence U Lesa. V obci Odolena Voda bude postaveno 5 bytových domů na místě bývalého statku, jehož ráz je zakomponován do návrhu centrální části areálu – vstupu a malého náměstí mezi domy.

Domy budou celkem obsahovat 66 bytových jednotek ve velikostech 1kk až 4kk rozšířených o terasy, balkony či předzahrádky. Z některých bytů bude zajímavý výhled na nedaleký barokní kostel. Parkování pro rezidenty je zajištěno v rámci areálu.

Developerem je společnost Davídková Group s.r.o. , výstavba bude zahájena v dubnu 2021 a dokončena přibližně na začátku roku 2023.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Květnová v centru obce Odolena Voda, v sousedství lesa a rybníka. Odolena Voda je město v okrese Praha-východ, 10 km severně od Prahy, která je velmi dobře dostupná autem i hromadnou dopravou. Na nejbližší pražské P+R parkoviště v Letňanech či na Ládví trvá cesta autem 20 minut. Za 25 minut se lze autobusem dostat na stanici metra v Kobylisích.

Město čítá přibližně 6 000 obyvatel, kterým poskytuje veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně školy, školky, sportovišť, supermarketu či zdravotnických zařízení. V okolních lesích či přírodní rezervaci Vršky pod Špičákem se nabízí sport a relaxace.

Lokalita

Květnová, Odolena Voda, Praha-východ

Co si o projektu “Rezidence U Lesa” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty