04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Zahálka

Doporučené V prodeji
Mezi Vodami, Modřany, Praha 4

Detaily

O projektu

III. etapa: Třetí fáze projektu Zahálka je aktuálně v prodeji, nabízí 226 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 5kk. Kolaudace a nastěhování budoucích rezidentů je plánována na podzim roku 2024.

I. a II. etapa: První fáze projektu realizovaná ve spolupráci se společností KARLÍN GROUP byla dokončena na podzim roku 2020. Druhá a třetí fáze je realizována již pouze společností HORIZON HOLDING. Druhá fáze byla dokončena na podzim 2022.

O projektu: Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek s bezpočtem možností lenošivého i aktivního trávení volného času.

Domy jsou orientovány tak, aby se z velkorysých teras všemi směry otevíraly dechberoucí výhledy na velkou část pražského vltavského údolí. Díky vyvýšenému umístění domů je výhled z každého bytu už od nejnižších pater jedinečný.

Špičková architektura domů je doplněna špičkovou krajinnou architekturou. Celý areál počítá výhradně s podzemním parkováním, aby veškerý povrh zůstal zachován pro zeleň. Desítky stromů, zahrady, hřiště a louky protkané cestami doplní revitalizovaný Zátišský potok.

Velice žádané jsou na Zahálce menší byty pořizované jako dobrá investice. Po pronájmu pěkného bytu v prestižní lokalitě u Vltavy a golfu, čtvrthodinu do centra, je značná poptávka.

Lokalita: Lokalita bytového komplexu má dobré dopravní spojení do centra (a tudíž i do ostatních lokalit Prahy), a to nejen autem, tramvají a autobusem, ale též na kole nebo na kolečkových bruslích. Pravobřežní pražskou cyklostezkou se lze dostat krásnou přírodou podél Vltavy až na Zbraslav. Anebo na opačnou stranu – do centra Prahy po cyklostezce, která vede až k Mánesu.

Nejbližší základní i mateřské školy jsou v Hodkovičkách i v Modřanech, a to v dosahu do 15 minut MHD. Ten, kdo chce mít velkoměsto na dosah a přitom bydlet v přírodě, ten si tuto oblast s novou čtvrtí Zahálka zamiluje na první pohled. A také sportovci. Avšak nejen golfisté, kteří budou mít svůj milovaný „green“ jako na dlani, ale také milovníci turistiky a výletů do přírody.

Za golfištěm z modřanské strany je sportoviště FreestylePark, minigolfové hřiště Pirátí park, před golfištěm z branické strany jsou tenisové kurty, badmintonová hala, Workout hřiště Lodnická, což je venkovní posilovna a lanové centrum. A CTC Sportovní klub.
Směrem k Braníku se také nachází areál loděnice Sparta, TJ Orion, - jezdecký oddíl, hippoterapie, aj., skatepark a Universitní sportovní klub.
Zkrátka celá tato oblast – od Modřan, přes Hodkovičky až k Braníku, a to vše je v dosahu 20 minut pěšky – vám už nyní nabízí maximální možnosti sportovního vyžití, a což teprve až přibudou sportoviště z projektu Zahálka!

Tato nová čtvrť bude novým životním prostorem pro náročné, v klidném prostředí s výhledem na Vltavu i na část Prahy, s rychlým spojením jak do centra města, tak do škol a školek i za kulturou.
Může to však být i jedinečná příležitost k investici.

Lokalita

Mezi Vodami, Modřany, Praha 4

Co si o projektu “Zahálka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty