Zahálka

Aktualizováno: 11 července, 2020
Zahálka
Adresa Mezi Vodami, Modřany, Praha 4
K nastěhování od 2Q/2022
Počet jednotek 236
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer KARLÍN GROUP, HORIZON HOLDING


II. etapa:

Druhá fáze projektu Zahálka je aktuálně v prodeji, nabízí 236 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 5kk. Kolaudace a nastěhování budoucích rezidentů je plánována na červen roku 2022. Realizaci zajišťuje společnost HORIZON HOLDING.

I. etapa:

První fáze projektu realizovaná společností KARLÍN GROUP bude dokončena na podzim roku 2020, většina bytů je již prodána.

O projektu:

Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek s bezpočtem možností lenošivého i aktivního trávení volného času.

Domy jsou orientovány tak, aby se z velkorysých teras všemi směry otevíraly dechberoucí výhledy na velkou část pražského vltavského údolí. Díky vyvýšenému umístění domů je výhled z každého bytu už od nejnižších pater jedinečný.

Špičková architektura domů je doplněna špičkovou krajinnou architekturou. Celý areál počítá výhradně s podzemním parkováním, aby veškerý povrh zůstal zachován pro zeleň. Desítky stromů, zahrady, hřiště a louky protkané cestami doplní revitalizovaný Zátišský potok.

Velice žádané jsou na Zahálce menší byty pořizované jako dobrá investice. Po pronájmu pěkného bytu v prestižní lokalitě u Vltavy a golfu, čtvrthodinu do centra, je značná poptávka.

Lokalita:

Lokalita bytového komplexu má dobré dopravní spojení do centra (a tudíž i do ostatních lokalit Prahy), a to nejen autem, tramvají a autobusem, ale též na kole nebo na kolečkových bruslích. Pravobřežní pražskou cyklostezkou se lze dostat krásnou přírodou podél Vltavy až na Zbraslav. Anebo na opačnou stranu – do centra Prahy po cyklostezce, která vede až k Mánesu.

Nejbližší základní i mateřské školy jsou v Hodkovičkách i v Modřanech, a to v dosahu do 15 minut MHD. Ten, kdo chce mít velkoměsto na dosah a přitom bydlet v přírodě, ten si tuto oblast s novou čtvrtí Zahálka zamiluje na první pohled. A také sportovci. Avšak nejen golfisté, kteří budou mít svůj milovaný „green“ jako na dlani, ale také milovníci turistiky a výletů do přírody.

Za golfištěm z modřanské strany je sportoviště FreestylePark, minigolfové hřiště Pirátí park, před golfištěm z branické strany jsou tenisové kurty, badmintonová hala, Workout hřiště Lodnická, což je venkovní posilovna a lanové centrum. A CTC Sportovní klub. Směrem k Braníku se také nachází areál loděnice Sparta, TJ Orion, - jezdecký oddíl, hippoterapie, aj., skatepark a Universitní sportovní klub. Zkrátka celá tato oblast – od Modřan, přes Hodkovičky až k Braníku, a to vše je v dosahu 20 minut pěšky – vám už nyní nabízí maximální možnosti sportovního vyžití, a což teprve až přibudou sportoviště z projektu Zahálka!

Tato nová čtvrť bude novým životním prostorem pro náročné, v klidném prostředí s výhledem na Vltavu i na část Prahy, s rychlým spojením jak do centra města, tak do škol a školek i za kulturou. Může to však být i jedinečná příležitost k investici.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (61 hlasů, průměr: 4,66 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky